Žalgirio g., Garliava, Kauno raj.

Kaina: 470 000 Lt.
Objektas: Namas
Adresas: Žalgirio g.
Miestas: Garliava
Objekto būklė: Pilnai įrengtas
Statybos metai: 1988
Sklypo plotas: 10 arų
Namo aukštų sk.: 2
Pastato tipas: Mūrinis
Bendras plotas: 371 m2
Kontaktinis numeris: +370 650 14419

Additional Features:

 

Parduodamas 371 kv.m. mūrinis namas Garliavoje, Žalgirio g., 10 – ties arų puikiai apželdintoje ir prižiūrėtoje žemės valdoje.

Pirmojo aukšto bendrasis plotas 155 kv.m., kuriame įrengtos gyvenamosios patalpos: 26 kv.m. svetainė, 26 kv.m. gyvenamasis kambarys, 18 kv.m. miegamasis su langais į pietų pusę, 11 kv.m. virtuvė, iš kurios yra išėjimas į terasą, orientuotą į pietų pusę, su vaizdu į visą vidinį kiemą, 18 kv.m. ir 13 kv.m. darbo kambariai. Erdvi dušo patalpa, tualetas.

Grindys – natūralus medžio parketas. Virtuvėje paliekami integruoti virtuvės baldai su buitine technika. Kambariuose gali būti paliekami įvairūs baldai.

Cokolinio aukšto bendrasis plotas 158 kv.m., kuriame įrengti: 24 kv.m. garažas vienam automobiliui, katilinė (kūrenama tiek kietu kuru, tiek dujomis), pagalbinė virtuvė, 34 kv.m. kambarys su židiniu, įvairios kitos sanitarinės ir pagalbinės patalpos. Iš cokolinio aukšto yra išėjimas į uždarą vidinį kiemą su lauko židiniu pietų pusėje.

Šildymas – autonominis dujomis arba kietu kuru. Miesto vandentiekis, nuotekos.

Pastogės bendrasis plotas 59 kv.m., kurioje įrengtos gyvenamosios/pagalbinės patalpos.

Name įrengta apsauginė signalizacija, internetas, palydovinė televizija.

Prie namo yra stiklinis/metalinis šildomas šiltnamis (plotas 50 kv.m.), nuolat vėsus požeminis apie 20 kv.m. gelžbetoninis kiemo rūsys, nedidelis lauko baseinas ir fontanas.

 

Komentuoti

*